Як обрати ідеального кандидата на посаду?Мета рекрутера — знайти кандидата, здатного досягти успіху на певній позиції. Портрет кандидата починає складатися ще до особистого знайомства, на етапі перегляду резюме, і формується в процесі взаємодії. На що звертати увагу, щоб впізнати у кандидаті саме того, кого ви шукали?

1.Зрозуміле, структуроване резюме

Ваш кандидат привертає увагу і справляє позитивне враження ще під час заочного знайомства. Резюме є не лише джерелом інформації про професійний досвід — воно покликане зацікавити потенційного роботодавця. Ідеальний кандидат починається з резюме, що показує його сильні сторони.

2. Досвід стабільної роботи

Тривалий термін роботи у кожній з компаній знімає питання про те, чи підходить потенційний кандидат виважено до працевлаштування, чи був він продуктивний на своєму попередньому місці роботи, чи може влитися у новий колектив.

3. Релевантний досвід

Багатий професійний досвід майбутнього співробітника у потрібній сфері скоротить витрати компанії на навчання і дозволить у максимально короткий термін розпочати виконання завдань.

4. Досягнення на попередніх місцях роботи

Компанію цікавить, чим кандидат може бути корисний для неї. Усі накопичені ним знання і навички знадобляться, якщо потенційний працівник досягає конкретних результатів. Що більше успішно реалізованих проєктів, то цікавіший кандидат.

5. Широкий кругозір

Ідеальний кандидат прагне вийти за межі своєї експертизи і активно розвивається, вивчає нову інформацію не тільки у своїй галузі, але й у інших потенційно корисних і суміжних сферах.

6. Правильна мотивація

Мотивація — це фактор, який спонукає працювати добре. Компанії важливо, щоб співробітник працював довго і ефективно. Якщо кандидат і компанія дивляться в один бік, це запорука довгої і плідної співпраці.

7. Позитивне ставлення і ініціативність

Приємно спілкуватися з позитивно налаштованою і усміхненою людиною. За інших рівних обставин вибір, звичайно, роблять на користь саме таких кандидатів. У кожного рекрутера є свої секрети добору кандидатів. Ми ставимося до кожного кандидата з інтересом і повагою, як до носія унікального професійного досвіду, незалежно від того, чи підходить він компанії. Важливо уважно слухати, не давати категоричних оцінок, не послуговуватися шаблонними процедурами інтерв’ю, аналізувати причини і мотиви змін у кар’єрному напрямку, не робити поспішних висновків, адже перше враження дуже часто буває оманливим. Пам’ятайте, що немає поганих і хороших кандидатів. Є відповідність чи невідповідність кандидата конкретній компанії і посаді. За роки роботи команда King Star Alliance розробила і впровадила цілісний комплекс методик добору і професійної оцінки персоналу, а також сформувала не одну команду висококласних професіоналів для своїх клієнтів. Ми із задоволенням допоможемо з цим і вам — телефонуйте!