Як вибрати рекрутингове агентство?Питання «як вибрати рекрутингову агенцію для співпраці» щоразу гостріше постає для роботодавців та потенційних кандидатів. Нижче ми зібрали для вас кілька корисних порад, як обрати надійного партнера для пошуку персоналу та зробити вашу співпрацю ефективною та комфортною.

Визначте свої кадрові потреби

Ви маєте чітко розуміти, які саме працівники вам необхідні. Що детальніше ви опишете свого ідеального кандидата, то швидше та якісніше рекрутингове агентство зможе знайти для вас претендентів.

Обирайте агентство, яке спеціалізується на вашій галузі

Деякі кадрові агентства орієнтовані на певні професії, а інші — універсальні. Вигода співпраці з агентствами, що мають певну спеціалізацію, полягає у тому, що вони мають більшу базу кандидатів та експертизу в підборі вузькоспеціалізованих кадрів.

Дослідіть різні кадрові агентства

Зберіть інформацію про напрямки їхньої діяльності, репутацію та процеси. Спочатку перегляньте багато варіантів і вирішіть, що вам подобається у кожному з них, щоб звузити пошук. Ознайомтесь з переліком клієнтів рекрутингового агентства на сайті або зателефонувавши і запитавши безпосередньо у фахівців. Багаторічна історія обслуговування авторитетних компаній, як правило, є ознакою професійного підходу. Зателефонуйте компаніям, які користуються послугами агентства, щоб дізнатись про його надійність, професіоналізм, рівень комунікації та інші моменти, що здаються вам важливими у співпраці.

Знайдіть агентство із сильною комунікацією

Відсутність знайомства рекрутерів з вашою галуззю, надмірна концентрація на прибутках, поспішні перемовини та порожні обіцянки — ось основні тривожні ознаки щодо рівня агентства.

Замовляйте послуги за розумною ціною

Агентство, яке обіцяє персонал за ціною нижче ринкової вартості, навряд чи буде найкращим вибором, якщо при цьому страждають терміни або якість. З іншого боку, агентство з високими цінами може платити своїм працівникам дуже мало і стягувати надмірну націнку. Дослідіть за можливості ці питання, перш ніж приймати рішення.

Дізнайтесь про процес відбору

Чи передбачений суворий процес скринінгу? Чи будуть вони надсилати вам багато резюме? В ідеалі рекрутери кадрового агентства зроблять важку роботу за вас, ретельно перевіряючи широкий спектр заявників з багатьох джерел і надсилаючи вам резюме лише найбільш кваліфікованих. Вони зможуть комунікувати вам результати пошуку на кожному етапі та будуть зацікавлені не тільки у швидкості, а й у якості закриття позиції.

Поцікавтеся про заміну кандидата

Хороше агентство з підбору персоналу повинно забезпечувати заміну кандидата за необхідності. Це буде свого роду гарантією якісної роботи з боку агентства. Але найголовнішим критерієм вибору мають бути ваші враження від особистої зустрічі з представниками агентства. Ці люди стануть обличчям вашої компанії для майбутніх працівників, тому важливо, щоб ви довіряли своїм партнерам. King Star Alliance — це рекрутингове агентство з гнучким і поміркованим підходом. Наш практичний досвід гарантує вибір талановитих і вартих довіри працівників, які вповні застосують свої навички і знання для розвитку вашого бізнесу. Замислюєтеся над розширенням або підвищенням ефективності команди? Зв’яжіться з нами! Ми з радістю допоможемо!